Program bonusowy

Specyfikacja techniczna

 

Przestrzeń serwera

Dzięki udostępnionej powierzchni dyskowej bez problemów możesz wysyłać i odbierać wiadomości. Wielkość wysyłanych wiadomości jest nieograniczona.

 


 

Konta pocztowe

Udostępnioną przestrzeń dyskową możesz podzielić na nieograniczoną ilość kont pocztowych np. w przestrzeni 1GB możesz założyć 10 kont, gdzie każde otrzyma po 100MB.

 


 

Aliasy do kont e-mail

Załóż dodatkowy adres do swojego konta bez dodatkowych opłat. Dzięki aliasom możesz posiadać jedno konto, a obsługiwać klika adresów e-mail.

 


 

Dostęp przez POP3

Pocztę możesz odbierać poprzez dowolne programy pocztowe, które obsługują standard POP3 - protokół odbioru poczty z serwera oraz SMTP - protokół wysyłki poczty np. Mozila Thunderbird, The Bat czy MS Outlook.

 


 

Autoryzacja SMTP

Wysyłając wiadomość za pomocą programu pocztowego, autoryzacja SMTP zabezpiecza Twoją wiadomość poprzez żądanie podania adresu i hasła. Tym samym uniemożliwia wysyłkę bez uprzedniej autoryzacji.

 


 

Dostęp przez WWW

Twoja poczta jest również dostępna poprzez Stronę WWW poczta.idcom-web.pl. Wystarczy tylko komputer z dostępem do internetu i bez konfigurowania programu pocztowego możesz wysyłać i odbierać wiadomości z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

 


 

Antywirus

Poczta e-mail BAZAGMIN.PL posiada zainstalowane nowoczesne zabezpieczenia w postaci programów skanujących i odrzucających niepożądane przesyłki.

 


 

Anty spam

Poczta e-mail BAZAGMIN.PL posiada zainstalowane programy chroniące Twoje skrzynki pocztowe przed spamem. Ponadto, BAZAGMIN.PL nie wysyła na Twoje konta żadnych treści reklamowych.

 


 

Panel administracyjny

Za pomocą panelu administracyjnego możesz samodzielne zarządzać wszystkimi kontami e-mail. W panelu odnajdziesz informacje dotyczące parametrów serwera potrzebnych podczas konfiguracji konta e-mail w programie pocztowym. Samodzielnie dodasz nowe konta i usuniesz poprzednie, a także ustawisz przekierowania, aliasy oraz pojemność danego konta.

 


 

Biuro Obsługi Klienta

W każdy dzień roboczy w godzinach od 8:00 do 16:00 nasi Konsultanci są do Twojej dyspozycji. W ramach abonamentu rocznego otrzymujesz bezpłatną pomoc techniczną zarówno przez telefon jak i innowacyjny system pomocy zainstalowany w panelu administracyjnym.

 


Dlaczego warto wybrać
stronakultury.pl?

Innowacyjne rozwiązania

Otrzymujesz usługi, których potrzebujesz i oczekujesz. Nasza oferta jest połączeniem atrakcyjnej grafiki i nowoczesnego oprogramowania.

Gwarantowane bezpieczeństwo

Gwarantujemy wysoki poziom stosowanych zabezpieczeń. Usługi chronione są przed atakami wirusów i przed spamem. Usługi świadczone są w jednej z najlepszych serwerowni w Europie. Wykonywana jest codzienna zapasowa kopia danych.

Rozsądne ceny

Brak ukrytych kosztów i jasne zasady współpracy stawiamy na pierwszym planie. Zamawiając usługi w stronakultury.pl wiesz za co płacisz!

Pewne wsparcie

Zapewniamy wsparcie techniczne i merytoryczne świadczone przez Biuro Obsługi Klienta czynne Pn. - Pt. 8.00 - 16.00.